زیبایی مو

7 رنگ موی سال 2024 که به گفته کارشناسان پرطرفدار خواهد بود

ترند رنگ موی سال 2024
در این نوشته شما می‌خوانید

رنگ موی سال 2024

همانطور که به ترند رنگ موی سال 2024 نگاه می کنیم، یک خط مشی اصلی وجود دارد که به خوبی می درخشد و آن چیزی نیست جز استایل مجلل آرام. ما این استایل را در مد از طریق لباس‌ها و اکسسوری‌های بی‌مارک دیده‌ایم که پیچیدگی و سبک گران‌قیمتی دارند و این دقیقاً همان انرژی است که به رنگ مو وارد می‌شود. به رنگ کردن‌های ظریف و بی دردسر فکر کنید که برعکس رنگ های شدید، ظاهری واقعی دارند.

اساساً، امسال همه چیز در مورد یافتن رنگ مویی است که به طور طبیعی مناسب شما باشد و تارهای مویتان را تغذیه کند تا زیبا، براق و سالم به نظر برسند. در ادامه برخی از بهترین رنگ های موی 2024 را معرفی می کنیم که باید قبل از قرار ملاقات خود، آنها را در نظر بگیرید.

1. بلوند کَره‌ای (Buttercream Blonde)

رنگ موی بلوند کَره‌ای (Buttercream Blonde)

بلوند کَره‌ای، نوعی رنگ طلایی‌تر و گرم‌تر از بلوند با رنگ‌های لطیف بلوند سرد و یخی است که برای ظاهری چند بعدی مناسب است.

شارون دورام، رنگ‌شناس مشهور می‌گوید: «این رنگ روی پایه‌های بلوند تیره تا قهوه‌ای خاکستری بسیار روشن بهترین کارایی را دارد. من دو یا سه رنگ بلوند مختلف را با هم ترکیب می‌کنم و آن‌ها را به صورت استراتژیک در سراسر مو استفاده می‌کنم. من دوست دارم خط مو را با هایلایت های بلوند کره ای تقویت کنم.»

2. سبزه گران قیمت (Expensive Brunette)

رنگ موی سبزه گران قیمت (Expensive Brunette)

رنگ‌های سبزه‌ای پر جنب و جوش که انرژی لوکس و گران‌قیمتی می‌دهند به عنوان رنگ موی سال 2024 نیز به خوبی ادامه خواهند داشت. ماریا مک کول، آرایشگر و موسس برند کالیستا می‌گوید: «این ظاهر درخشان و براق واقعاً مکمل چیزی است که امسال در سکوی مد می‌بینیم. با وجود تمام این رنگ‌های پاستیلی روشن‌ در لباس، رنگ موی پررنگ‌تر به عنوان کنتراست کامل عمل می‌کند.

3. قهوه ای شاه بلوطی (Chestnut Brown)

رنگ موی قهوه ای شاه بلوطی (Chestnut Brown)

رنگ موی قهوه ای بلوطی یکی دیگر از ترندهای اصلی است که استفاده از آن به عنوان رنگ موی سال 2024 در حال افزایش است و راهی عالی برای جذاب کردن رنگ سنتی سبزه است. جنیفر کوراب، آرایشگر و صاحب سالن رنسانس، می‌گوید: «این رنگ قهوهایا‌ای گران‌قیمت، رنگ‌های طلایی غنی‌ و عمیق‌تری را به رنگ‌های سبزه‌ سنتی اضافه می‌کند.

4. مسی گاوچران (Cowboy Copper)

رنگ موی سال 2024 مسی گاوچران (Cowboy Copper)

در اواخر سال 2023 شاهد ظهور ترند رنگ مسی گاوچران بودیم و از آن زمان محبوبیت آن افزایش یافته است. میشل کلوند، مالک سالنHair Addict  می گوید: «این روند به شدت محبوب شده است و به نظر نمی رسد به این زودی ها از بین برود. رنگ مسی گاوچران یک رنگ زیبا است که در آن رنگ مسی واقعی با قهوه ای شاه بلوطی مخلوط شده است.»

5. بلوند پلاتینی (Lived-In Bronde)

رنگ موی بلوند پلاتینی (Lived-In Bronde)

همانطور که احتمالاً قبلاً متوجه شدید، رنگ موی سال 2024 کاملاً آن زیبایی ارگانیک و زنده را در بر می گیرد. بلوند پلاتینی یا همان بلوند سبزه کم رنگ یک نمونه کامل از این نوع است. مک کول می گوید: «این ظاهر تمیز و طبیعی در حال حاضر بسیار جذاب است. سایه های بسیار ظریفی دارد، بدون خطوط قوی و حتی محو شدن در سراسر مو است که  طبیعی به نظر می رسد.»

6. قرمز زنجبیلی (Ginger Red)

رنگ موی قرمز زنجبیلی (Ginger Red)

با توجه به محبوبیت و جذابیت رنگ موی مسی گاوچران دورام پیش بینی می کند که در سال 2024 شاهد تنوع گرم تری از این رنگ مو نیز خواهیم بود، زیرا نگاه مردم به ظاهر است. او این رنگ را قرمز زنجبیلی می نامد.

او می‌گوید: «این رنگ نوعی رنگ نارنجی گرم و قرمز با تن زنجبیلی است که اگر به درستی استفاده شود می‌تواند بسیار چشمگیر است. با یک آبکشی نیمه دائمی از رنگ پایه مسی تا قهوه ای مایل به قرمز شروع  کنید، سپس چند هایلایت در اطراف تاج مو ایجاد کنید. حتی می‌توانید با رنگ های تیره تر از قرمز تا قهوه ای روشن به آن بٌعد ببخشید.»

7. چای یخی (Iced Tea Hair)

رنگ موی چای یخی (Iced Tea Hair)

یکی دیگر از انواع رنگ مسی کابویی، رنگ موی کم رنگ و طلایی مایل به قرمز است که نوعی زیبایی “چای یخی” را دارد. مک کول می‌گوید: «این ترکیب فوق‌العاده دارای گرمای کلاسیک و طراوت مدرن است که واقعاً ظاهری زیبا ارائه می‌کند و می‌تواند روی بسیاری از رنگ‌های پوست به خوبی کار کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *